Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Outbreak 1.0

Kategoria: Gry akcji
Producent: Bee Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 3,3, MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 495

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Alien Outbreak

+ Pentium 133 albo lepszy

+ DirectX 5.0 albo wyższy

+ 15 MB wolnego miejsca na dysku twardym

+ 128 RAM

Opis - Alien Outbreak

Jesteś gotowy do poważnej akcji? Oto jedna z bardziej uzależniających kosmicznych strzelanin w całym Układzie Słonecznym. Bądź najlepszym wojownikiem w galaktyce! Do przebycia masz cztery epizody. W każdym są oddzielne obce rasy, z którymi musisz stanąć do walki. 201 jedynych w swoim rodzaju poziomów, 40 różnych nieprzyjacielskich jednostek, a do tego dziewięć obcych szefów (bossów). Twój arsenał składa się z piętnastu rodzajów broni i sześciu bonusów.

Alien Outbreak pobierz za darmo download, to gra, która cię wciągnie od razu, a zejdziesz z fotela dopiero, gdy przejdziesz ostatni poziom. Oczywiście zanim to zrobisz, zginiesz setki razy- tylko nielicznym udało się nie zginąć ani razu. 

A więc zacznijmy kosmiczną przygodę z Alien Outbreak. Najpierw ściągnij za darmo download z pobierz.pl a później ciesz się wyśmienitą zabawą w 4 epizodach (w każdym z osobna uczestniczysz w kosmicznym wyścigu).

Twój arsenał składa się z 15 broni i 6 bonusów, które pojawiają się czasem w najmniej odpowiedniej sytuacji, a czasem ratują cię przed porażką. Musisz je tylko złapać jako pierwszy. Może i nie jest to fair play, ale kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe? 

Twórcy Alien Outbreak- ściągnij download za free- , firma Bee Games dali Ci możliwość wyboru opcji sterowania statkiem kosmicznym. Możesz grać myszką, joystickiem albo na klawiaturze. Sam wybierz, która opcja jest dla Ciebie najbardziej wygodna by wyeliminować przeciwnika.

Kolejną ważną opcją, w którą została wyposażona gra Alien Outbreak (download za free) jest możliwość sterowania statkiem w górę i w dół, co sprawia, że gra staje się bardziej dynamiczna.

W skrócie, pokochasz Alien Outbreak! Tak więc pospiesz się i czym prędzej ściągnij za darmo download z pobierz.plDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Outbreak