Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Breed Evolution

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Team 17
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Alien Breed Evolution

Już wkrótce!
Opis - Alien Breed Evolution

Alien Breed Evolution game to remake produkcji z 1991, wydanej na królujące wtedy Amigi oraz wczesne PC – Alien Breed. Po latach ponownie przyjdzie nam stanąć oko w oko z hordami obcych i dokonywać ich eksterminacji. Premiera gry Alien Breed Evolution przewidziana jest na roku 2010, jednak już teraz możemy powiedzieć wiele na temat tego tytułu.

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że sam gameplay Alien Breed Evolution nie zmienił się w stosunku do oryginału – nadal chodzi tu o radosne eliminowanie dziesiątek przeciwników, jednak tym razem będziemy tego dokonywać w pełni trójwymiarowym środowisku. Mamy do dyspozycji różnego rodzaju bronie, jak karabiny, wyrzutnie rakiet czy działka automatyczne, wspierające nas swym ogniem. Prócz standardowej zabawy dla jednej osoby, możemy także grać z kolegą w trybie dwuosobowej kooperacji. Cała gra składa się z trzech bardzo rozbudowanych rozdziałów, w których przemierzymy kilometry korytarzy i odwiedzimy kilkadziesiąt pomieszczeń.

Gra Alien Breed Evolution wyjdzie na PC oraz ukaże się równocześnie konwersja Alien Breed Evolution na Xbox 360. Na swoją wersję Alien Breed Evolution poczekają gracze PS3. Wiadomo już, że w wersji komputerowej pograsz w Alien Breed Evolution na Windows 7. Póki co jednak nie są znane dokładne wymagania sprzętowe Alien Breed Evolution. Oczywiście nie jest też możliwy download Alien Breed Evolution w wersji demo, ale miejmy nadzieję, że dzień możliwość ta pojawi się jak najszybciej.

Jak wygląda gra w akcji, ukazuje to trailer Alien Breed Evolution, jaki znaleźć możesz na naszych stronach. Póki co galeria Alien Breed Evolution ma tylko trzy obrazki, lecz gdy tylko ukaże się galeria prasowa, bądź pewien, że znajdziesz w u nas każdy oficjalny screenshot Alien Breed Evolution.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Breed Evolution

dodał: ~extra gra :D , 14.08.2010

extra gra :D

dodał: ~SUUPER , 12.06.2010

JAK SIE POBIERA\n