Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Arena 2011

Kategoria: Gry akcji
Producent: CodeRed
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.12.2010
Rozmiar: 293 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2735

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Alien Arena 2011
Alien Arena 2011 to jeden  najlepiej rozpoznawanych i najstarszych sieciowych shooterów. Ta darmowa gra na PC pozwoli nam przenieść się do świata przyszłości, gdzie reguły są proste – albo Ty pokonasz rywali, albo oni ciebie. Do ich eksterminacji służy szereg futurystycznych broni, zaś zabawa toczy się na kilkunastu dość zróżnicowanych mapach. Oczywiście to wszystko wykonane w 3D. A czy tytuł ten może się równać z innymi strzelankami sieciowymi? Jak najbardziej, a ponieważ można wykonać download Alien Arena 2011 w każdej chwili, radzimy to przetestować osobiście.

Z pewnością tytuł ten spodoba się miłośnikom akcji w stylu Quake III czy też Unreal Tournament. Alien Arena 2011 czerpie pełnymi garściami z tych klasyków, jednak nie znaczy to, że jest ich kopią. Wręcz przeciwnie – to dość oryginalna produkcja, która potrafi przyciągnąć do monitora na długie godziny. W każdej chwili na futurystycznych arenach walki toczy boje kilkuset użytkowników, więc nie będzie problemu ze znalezieniem rywali. Można tu grać samemu lub tez brać udział w zmaganiach drużynowych – team deathmatch.

Alien Arena 2011 jest rozwijana od lat, nic więc dziwnego, że mapy dziesiątki map, mnóstwo ciekawych miejsc oraz broni i akcesoriów. Oprawa graficzna stoi na niezłym poziomie – silnik gry jest aktualizowany raz na jakiś czas, więc nie spodziewajmy się kiepskiej oprawy audiowizualnej tej produkcji. To kolejny powód, dla którego warto zainteresować się Alien Arena 2011. Choć nie ma wydania gry po polsku, obsługa jest tak prosta, że nie potrzebna znajomość angielskiego, aby bawić się świetnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Arena 2011