Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Arena 2008 v 7.21

Kategoria: Gry akcji
Producent: COR Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 200,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2250

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Alien Arena 2008

  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64MB
Opis - Alien Arena 2008

Pobierz całkowicie darmową grę akcji Alien Arena 2008!

Gra akcji Alien Arena 2008 przedstawia nam widok z perspektywy pierwszej osoby. Jej styl przypomina legendarnego Quake'a. Fabuła toczy się w scenerii rodem z filmów science-fiction - mamy tu do dyspozycji zarówno tryb singlowy, jak i multiplayera.

Pobierz całkowicie bezpłatnie pełną wersję gry i ruszaj do walki. Oddano Ci do dyspozycji pokaźny arsenał broni: pistolety, karabiny, miotacz ognia, wyrzutnia rakiet, granaty, a także wytwory obcych technologii - jak na przykład miotacz promieni. Rozpoczynając grę wybierasz swa postać, którą potem sterujesz w ogniu walki. Do wyboru są trzy typy: ludzie, roboty oraz obcy.

Alien Arena 2008 to świetna, wciągająca gra akcji, przy której na pewno sie nie znudzisz. A w dodatku jest całkowicie darmowa. Ściągnij ją więc i walcz o przetrwanie!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Arena 2008