Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alice: Madness Returns

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Spicy Horse
Data dodania: 12.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Alice: Madness Returns
Każdy, kto choćby raz widział grę American McGee’s Alice, z pewnością jej nie zapomniał. To jeden z najbardziej „zakręconych” tytułów w historii gier wideo. Jedenaście lat po premierze doczeka się kontynuacji - Alice: Madness Returns. Co ważne, studio produkujące tą grę – Spicy Horse – założył ten sam człowiek, który stworzył poprzednią grę.

Gdy poznajemy Alicję, jest ona młodą dziewczyną, które ledwo co otrząsnęła się ze schizofrenicznej katatonii wywołanej śmiercią rodziców. Przybywa do Londynu, gdzie poddaje się seansom terapeutycznym. Podczas jednego z nich zostaje wprowadzona w stan hipnozy, przez co trafia do Krainy czarów. Zalęgło się tu wiele złych stworzeń, z którymi przyjdzie jej walczyć. Alice: Madness Returns będzie dynamiczna grą akcji, w której przemierzymy znane z powieści Lewisa Carolla miejsca – Fortecę Drzwi, zamek, Dolinę Łez i inne. Do eliminacji przeciwników oddano nam cały arsenał broni – od noża kuchennego zaczynając.

W grze Alice: Madness Returns nie zabraknie także zagadek logicznych oraz elementów przywodzących na myśl gry platformowe. Pierwsze trailery produkcji pokazują świetną oprawę audiowizualna tego tytułu oraz mroczny klimat, graniczący z szaleństwem. Warto tez dodać, że zabawa będzie nieliniowa. Alicja może w każdej chwili wyjść z hipnozy i obudzić się w gabinecie terapeuty, skąd wchodzi znowu do Krainy Czarów. Wszystko to sprawia, że Alice: Madness Returns zapowiada się na hit, który dorówna poprzedniej grze, a może ją nawet przerośnie. Tytuł ten wyjdzie po polsku w dniu premiery światowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alice: Madness Returns

dodał: ~lalal , 19.11.2013

kocham te gre