Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alarm for Cobra 11 - Nitro

Kategoria: Gry akcji
Producent: Synetic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.08.2011
Rozmiar: 408.04 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2070

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Alarm for Cobra 11 - Nitro
Crash Time II, a może Alarm for Cobra 11 - Nitro- nie ważne, z jaką nazwą kojarzy Ci się ta gra. Używając oryginalnej nazwy, Alarm für Cobra 11: Burning Wheels jest grą akcji wyprodukowaną przez sąsiada zza Odry- firmę Synetic.
Jak mogą nas przyzwyczaić inne części tej znanej i docenionej serii, również w tym wydaniu gracz wciela się w postać detektywa znanego z serialu "Kobra- oddział specjalny".
W zadaniu przychodzi nam zatem rozwiązywanie zagadek kryminalnych, a nie jest ich mało ani nie należą one do najprostszych!
W trybie kampanii mamy bowiem aż pięćdziesiąt różnych misji polegających na ściganiu bandytów czy uczestników nielegalnych wyścigów samochodowych. Jak możemy się domyślać, bedziemy mieli okazję uczestniczenia w spektakularnych wyścigach samochodowych, które nie powinny szybko nam się znudzić między innymi w związku z tym, że mamy dostęp aż do 30 różnych samochodów, miedzy innymi radiowozów. W trakcie rozgrywki napotkamy się również na samochody ciężarowe, sportowe czy nawet gokarty.
Polecamy zainteresowanie się tą grą wszystkim fanom serii Crash Time'u, jak i ogólnie fanom gier samochodowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alarm for Cobra 11 - Nitro