Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alan Wake

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Remedy Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Alan Wake

  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
Opis - Alan Wake

Alan Wake to ciekawa gra TPP, której tworzeniem zajęło się studio Remedy Entertainment, znane graczom przede wszystkim z serii Max Payne. Premiera Alan Wake zapowiedziana była wiosnę 2010 roku. Alan Wake game ma jest grą akcji, będącą wirtualnym odzwierciedleniem psychologicznych dreszczowców, znanych choćby z twórczości Stephena Kinga.  Na razie wiadome jest, że będzie możliwa gra w Alan Wake na Xbox 360 i to na tej wersji twórcy gry się skupiają. Planowane wydanie także Alana Wake na PC, ale na razie prace nad tą wersją zostały zahamowane i wszystko zależy chyba od wydawcy Microsoft. Pewne jest natomiast, że Alan Wake ominęło PS3 i nie zawita na tą platformę. Miejmy nadzieję, że twórcy zdecydują się na wydanie gry na komputerach osobistych i że download Alan Wake będzie dostępny, choćby w wersji demonstracyjnej już wkrótce.  

Fabuła gry opowiada historię pisarza Alana Wake, który ostatnio nie odnosi zbyt wielu sukcesów, a po zniknięciu swojej ukochanej popada w dziwny stan zaburzenia psychicznego w miasteczku Bright Falls, będącego główną areną zmagań. Miasto ma być spore i otwarte dla gracza, zawierające wiele ciemnych i niebezpiecznych zaułków. Gry typu Alan Wake mają to do siebie, że doskonale operują światłem i tak też ma być w tym przypadku. Niektóre zjawy mają się obawiać światła, dzięki czemu nawet zwykła latarka może okazać się bardzo użyteczna. Warto obejrzeć trailer z Alan Wake, który doskonale przedstawia klimat gry, oraz wstęp do fabuły.  Udostępniona jest także galeria z Alan Wake, na której widać, że w grze możemy liczyć zarówno na piękne poranki, jak i mroczne, pełne grozy dni. 

Na razie nie są niestety znane wymagania Alan Wake, ale gdy twórcy ostatecznie zdecydują o wydaniu gry na PC to na pewno się pojawią. Na pewno będzie możliwe uruchomienie Alan Wake z Windows 7, a finalne wersje obu produktów mogą nawet ukazać się w zbliżonym czasie. Graczom na razie przyjdzie czekać na demo Alan Wake, które miejmy nadzieję zostanie wydane i pozwoli na zapoznanie się z następcą doskonałego Max Payne. W oczekiwaniu na premierę gry zapraszamy do innych tytułów w kategorii gry akcji w naszym serwisie. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alan Wake

dodał: ~FixBug&Vaneris , 30.07.2012

gra 1/2 inaczej 5/10 niema bardzo dobrej grafiki:) ale ładny nawet horror zapraszam do kupienia orginalnej wersji ;)