Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Air Shark 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2009
Rozmiar: 11,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1656

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Air Shark 2

  • procesor 500MHz
  • 128 MB RAM
Opis - Air Shark 2

Lubisz dynamiczne gry akcji, w których siejesz zniszczenie? Jeżeli tak, to Air Shark 2 jest właśnie dla Ciebie!

W darmowej grze akcji Air Shark 2 wcielasz się w rolę pilota myśliwca bojowego. Czeka tu na Ciebie osiemnaście pełnych przeciwników poziomów do przejścia, zaś dodatkowy przypływ adrenaliny zapewni Ci walka z trzema bossami, czekającymi na końcach poszczególnych części gry.

Air Shark 2 to dynamiczna walka, w której napotkasz ponad setkę odmiennych rodzajów przeciwników. Do ich eliminacji otrzymujesz dziesięć broni. Każdą z nich możesz ulepszać od trzech do siedmiu razy. Oprócz tego masz 5 różnego typu rakiet oraz ponad dziesięć bonusów. Ta świetna, darmowa gra akcji osadzona jest w całkowicie trójwymiarowym środowisku, co zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Pobierz Air Shark 2 za darmo i ruszaj do boju!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Air Shark 2

dodał: ~hubert , 22.09.2016

fajna

dodał: ~Artur , 31.03.2013

Fajne.

dodał: ~s , 25.03.2010

głubia