Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Air Force Missions

Kategoria: Gry akcji
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 22,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1638

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Air Force Missions

  • Pentium 200mhz
  • 64 MB RAM
  • 15 MB DDD
  • DirectX 5.0
Opis - Air Force Missions

Pobierz bezpłatną grę akcji Air Force Missions!

Air Force Missions to dynamiczny shooter w pełni trójwymiarowym środowisku. Zasiadasz tu za sterami śmigłowca bojowego i ruszasz, aby unicestwiać wrogie siły. Czeka Cię niszczenie jednostek naziemnych przeciwnika, jego piechoty, czołgów i innych pojazdów oraz oczywiście wrogich helikopterów. Podczas lotów nad morzem przygotuj się również na ostrzał z okrętowych dział, a nawet łodzi podwodnych!

Air Force Missions to przeróżne lokacje: od pustyń po tereny miejskie. Wszędzie czyhają na Ciebie nieprzyjazne oczy. Udwodnij, że nie ma lepszego pilota niż Ty i zmień wszystkich przeciwników w popiół! W bezpłatną grę akcji Air Force Missions możesz grać zarówno w trybie pełnoekranowym, jak i w okienku. Gra jest wzorowana na serii "Strike" znanej z komputerów Amiga.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Air Force Missions

dodał: ~marek15 , 08.01.2011

fajna gierka