Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Air Conflicts: Secret Wars

Kategoria: Gry akcji
Producent: Games farm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.12.2010
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1235

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Air Conflicts: Secret Wars
Air Conflicts: Secret Wars to tytuł, który spodoba się wszystkim miłośnikom podniebnych walk powietrznych. Gra miała swoją premierę w 2011 roku. Na czym polega Air Conflicts: Secret Wars? Zacznijmy od tego, że weźmiemy tu udział w walkach lotniczych podczas II Wojny Światowej. Na gracza czeka siedem dużych kampanii, osadzonych w kluczowych momentach największego konfliktu w dziejach Ziemi. Misje polegają nie tylko na walce powietrznej, ale też na wspieraniu oddziałów piechoty, a nawet partyzantki – będziemy mieć okazję wesprzeć między innymi Armię Krajową.

Gra Air Conflicts: Secret Wars oferuje dwa tryby zabawy – typowo zręcznościowy oraz realistyczny. Ten drugi wymaga od graczy niejakiej znajomości prawdziwych realiów powietrznych, jednak daleko mu do pełnoprawnych symulatorów. Łączna liczba oddanych do dyspozycji maszyn to szesnaście, zaś kampanie zaoferują łącznie czterdzieści dziewięć misji. Oprócz tego otrzymamy również tryb zabawy wieloosobowej, w którym będzie można zmierzyć się w powietrzu z innymi pilotami, a także grać z nimi w trybie kooperacji.

Miłośnicy walk lotniczych nie powinni być rozczarowani Air Conflicts: Secret Wars.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Air Conflicts: Secret Wars