Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Afterfall: Rascal

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Nicolas Games Intoxicate
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Afterfall: Rascal

Wymagania już wkrótce.
Opis - Afterfall: Rascal
Gameplay Afterfall: Rascal utrzymany jest w klimacie survival horror, więc produkcja ta powinna zainteresować wszystkich miłośników tego gatunku gier akcji. Co ciekawe, akcja gry osadzona jest w klimatach postapokaliptycznych, a ponadto – za jej powstanie odpowiada polska firma Nicolas Games.

Niestety, póki co nie ukazał się żaden oficjalny trailer Afterfall: Rascal, jednak wiemy już kilka rzeczy na temat zabawy. Mamy tu ludzkość zamieszkującą schrony przeciwatomowe, która rzadko wychodzi na powierzchnię. Nic dziwnego, bowiem grasują na niej mutanci oraz ludzie oszaleli na skutek chorób popromiennych. Niestety, minie jeszcze trochę Czaus nim będzie możliwy download Afterfall: Rascal w wersji demonstracyjnej, więc poczekamy jeszcze sporo, nim będziemy w stanie przetestować ten tytuł w praktyce. Możemy jednak zagwarantować, że gdy tylko ukaże się demo Afterfall: Rascal, będzie ono do pobrania z naszych stron.

Jak na razie galleria Afterfall: Rascal przy tym opisie jest pusta, jednakże z pewnością w miarę publikowania nowych grafik przez producenta, zapełni się. Każdy screen Afterfall: Rascal będzie  wówczas do pobrania. Oczywiście na naszych stronach pokażą się wówczas inne materiały z Afterfall: Rascal za darmo – tapety, patche, itp. gdy tylko zobaczysz materiały z gry na naszych stronach, pobierz te dodatki Afterfall: Rascal za darmo!

Jako że jest to dzieło polskiej firmy, z pewnością doczekamy wydania Afterfall: Rascal po polsku. Oczywiście nie będzie opcji ściągnięcia gry Afterfall: Rascal za free. Z pewnością ukaże się Afterfall: Rascal na PC oraz konsole. Nie wiadomo jednak póki co na jakie? Czy zagramy w Afterfall: Rascal na Xbox 360? A może wyjdzie tylko konwersja Afterfall: Rascal na PS3? Czas pokaże, jednak na jakąkolwiek konsolę by nie wyszła, będzie to na pewno wersja Afterfall: Rascal pl.

Cóż, pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na dalsze informacje dotyczące tego tytułu oraz ujawnienie przez producenta darmowych materiałów. Premiera gry ma nastąpić jeszcze w tym roku, zapewne w jego drugiej połowie. Miejmy nadzieję, że będzie to tytuł, który wciągnie nas na długie godziny – tym bardziej, że ma powstać całe uniwersum Afterfall, zaś Rascal to pierwsza w nim wizyta. Jeśli będzie udana, z pewnością doczekamy się niejednej kontynuacji w tym wyniszczonym wojną świecie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Afterfall: Rascal

dodał: ~maxiow , 26.08.2012

trochę mi się kojarzy z Afterfall: InSanity