Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Afterfall: InSanity

Kategoria: Gry akcji
Producent: Nicolas Games Intoxicate
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.10.2011
Rozmiar: 1.84 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 403

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Afterfall: InSanity

Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz

RAM: 2 GB (w przypadku Windows Vista lub 7 warto mieć 3 GB)

Karta graficzna: 256 MB pamięci (nVidia GeForce 8600 GT lub wydajniejsza)

Opis - Afterfall: InSanity

Afterfall: InSanity to bez wątpienia godny konkurent dla Fallouta 3. Ten sam post apokaliptyczny klimat, podobna stylistyka rozgrywki. To wszystko sprawia, że gra z pewnością często będzie konfrontowana, ze swoim bardziej znanym konkurentem.

Jest to tytuł, stworzony przez polskie studio Nicolas Games Intoxicate. Akcja w głównej mierze, rozgrywa się w jednym z bunkrów, który okazały się dla ludzi schronieniem, w obliczu zniszczenia świata przez gigantyczny konflikt zbrojny. Niestety schrony tylko początkowo, wydawały się idealnym miejscem, szybko okazało się, że nie są tak gościnne jak początkowo mogło się wydawać. Eksplorując tereny bunkra napotykamy wiele, przedziwnych stworzeń. Klimat gry jest niezwykle mroczny, momentami możemy być wręcz przytłoczeni atmosferą, którą podsycą nie tylko małe, wręcz klaustrofobiczne lokacje.

Bardzo klimatyczna jest oprawa graficzna. Oparta w całości na silniku Unreal 3. Warto też wspomnieć o tym, że Afterfall: InSanity stanowi jedynie wstęp do całej serii gier, rozgrywających się w post apokaliptycznym świecie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Afterfall: InSanity