Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

6 days in Fallujah

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Atomic Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - 6 days in Fallujah

Wymagania już wkrótce
Opis - 6 days in Fallujah
Gra Six days in Fallujah to tytuł, który ma być wydany w marcu bieżącego roku i w przeciwieństwie do innych gier akcji bazowany jest na prawdziwych wydarzeniach, jakie rozegrały się na początku wojny w Iraku. Chodzi tu oczywiście o bitwę o Faludżę, która trwała właśnie sześć dni.

Mimo, że premiera tego tytułu tuż-tuz, nie jest możliwy jeszcze download 6 days in Fallujah w wersji demonstracyjnej. Sam gameplay Six days in Fallujah to dynamiczna gra akcji, w której szczegółowo odwzorowano to irackie miasto, na którego ulicach toczyć będziemy walki z wojskami Saddama Husajna. Jak wygląda zabawa w praktyce, pokazuje to trailer 6 days in Fallujah, który dostępny jest do obejrzenia na naszych stronach, my zaś dodamy, że twórcy tej pozycji położyli duży nacisk na interaktywność otoczenia. Dlatego też będziemy w stanie niszczyć niemal wszystko, co spotkamy na swej drodze. Gameplay 6 days in Fallujah to także realistyczne zachowania spotkanych postaci – inaczej reagują zwykli Irakijczycy na widok amerykańskich marines, inaczej zaś żołnierze udający cywilów.

Twórcy gry położyli także nacisk na odwzorowanie prawdziwej broni żołnierzy US Army. Dlatego grając w ten tytuł będziesz mógł się poczuć jak prawdziwy żołnierz najsilniejszej armii świata. Premiera 6 days in Fallujah wyznaczona jest na marzec tego roku i miejmy nadzieję, że będzie możliwy download Six days in Fallujah za free. Nie wiadomo jednak, czy ukaże się Six days in Fallujah pl, ponieważ jak na razie żaden krajowy wydawca nie zgłosił ochoty publikacji 6 days in Fallujah pl.

Jeśli więc lubisz dynamiczne gry akcji, obejrzyj póki co trailer Six days in Fallujah, aby poczuć przedsmak pola walki. Jeżeli chcesz, pobierz grafiki Six days in Fallujah, znajdujące się w galerii przy tym opisie. Oczywiście download tych obrazków z Six days in Fallujah jest darmowy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 6 days in Fallujah