Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Royal Envoy

Kategoria: Dla Dzieci
Producent: TryGames
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 730

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Royal Envoy
Royal Envoy to gra, w której przenosimy się do królestwa, które nawiedził silny sztorm. Rozszalały żywioł zniszczył wiele wysp, zaś nasza postać otrzymuje zadanie z rąk samego króla – jej misją będzie pomoc w przywróceniu tam życia. Jak tego dokonać? Najlepszą drogą jest budowanie domów i modernizacja istniejących miast, jednakże nie obędzie się bez podjęcia kilku ryzykownych wypraw po skarby.

Gra Royal Envoy jest tytułem familijnym, który spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom. Mamy tu połączenie strategii „budowlanej” z grą przygodową. Nie jest to co prawda pozycja darmowa, jednak można wykonać download Royal Envoy w wersji testowej. Pozwoli ona zabawę przez sześćdziesiąt minut rzeczywistego czasu gry, co jest wystarczająco długim okresem na zapoznanie się z mechanika zabawy oraz jej oprawą audiowizualną.

Pełna wersja zabawy składa się z ponad sześćdziesięciu poziomów, na których nie tylko budujemy nowe domy i modernizujemy już istniejące, ale też mamy dodatkowe zadania, jak wspomniane na wstępie wyprawy po skarby czy też spotkanie z piratami. W całej zabawie można spróbować swoich zdolności konstruktorskich na dziewięciu różnych wyspach. Oczywiście sześćdziesiąt minut to za mało, aby poznać je wszystkie – demo Royal Envoy da tylko przedsmak pełnej zabawy.

Tytuł ten nie ukazał się co prawda w języku polskim, jednak jego obsługa jest tak prosta, że nie potrzeba jakiejś zaawansowanej znajomości angielskiego do zabawy. Dlatego też Royal Envoy można polecić każdemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Royal EnvoyDla Dzieci