Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panfu

Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Young Internet GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6610

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Panfu

Przeglądarka internetowa
Opis - Panfu

Panfu pl to świetne gry edukacyjne zebrane w jednym miejscu. Jest to portal rozrywkowo-edukacyjny dla dzieci, który powinien zainteresować każdego rodzica, chcącego, aby jego dziecko podczas zabawy równocześnie uczyło się pożytecznych rzeczy. Panfu online przeznaczone jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od 6-14 lat, czyli w okresie, kiedy najłatwiej przychodzi uczenie się nowych rzeczy.

Nie jest potrzebny żaden download klienta Panfu czy jakiegokolwiek innego pliku. Wystarczy tylko rejestracja na stronie i już można korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania portal. Nie trzeba dokonywać żadnych opłat – Panfu jest za free, choć można wykupić „Złoty Pakiet”, dzięki któremu zyskuje się dostęp do normalnie nie występujących lokacji i funkcji ( na przykład Podwodnej Szkoły, customizacji postaci, itp). Jednak jeśli nie masz ochoty na płacenie, to i tak czeka na twoje dziecko mnóstwo przeróżnych atrakcji.

Podczas rozpoczynania Panfu game  dziecko tworzy swoją Pandę, którą będzie się opiekować podczas zabawy. Może urządzać jej mieszkanie, a także kupować meble i ubrania. Skąd panda Panfu bierze na to pieniądze? Każda z mini-gier na stronie pozwala zyskiwać monety. Nadto podczas zabawy mamy w Panfu liczne misje, quizy i zadania, za których wykonanie dostaje się nagrody. Gry na Panfu pozbawione są przemocy, a poprzez zabawę ucząc dziecka liczenia, logicznego myślenia oraz kreatywności. Dlatego też gra Panfu jest świetną pomocą w edukacji i rozwoju dziecka!

Oczywiście wspomniane misje na Panfu dostosowana se do wieku dziecka – jest podawany on podczas rejestracji. A ponieważ co miesiąc dodawane są nowe zabawy, nigdy nie wiesz, jakie nowe gry zaoferuje Panfu. Jako że jest to zabawa mająca na celu rozwój, nie istnieją żadne kody (cheats) do Panfu. Dodatkowo nad bezpieczeństwem dzieci czuwają moderatorzy. Prócz tego, ze nie istnieją żadne kody Panfu, gra zabezpieczona jest również przed hakowaniem, można więc być pewnym, że nie zostaną użyte żadne triki w Panfu.

Co zwraca uwagę, to miła dla oka, ręcznie rysowana oprawa graficzna strony oraz wszystkich gier na niej. Z pewnością design przypadnie do gustu każdemu młodemu człowiekowi, nadto podczas zabawy płynie w tle przyjemna muzyka. Jeśli jesteś ciekaw, jak prezentuje się oprawa audiowizualna Panfu, mamy na naszych stronach filmik pokazujący korzystanie z możliwości tego portalu. Znajduje się on na sąsiedniej stronie – zajrzyj tam, aby go obejrzeć.

Nie trzeba chyba dodawać, że opisujemy wersję Panfu po polsku. Strona ta dostępna jest także w innych językach. Zaś kolejnym aspektem, na który warto zawrócić uwagę, to dostępne na Panfu minigry uczące języka angielskiego. Mamy tu cały program nauki, opracowany przez ekspertów specjalnie pod kątem Panfu. Dlatego też gra Panfu to bardzo dobry start do nauki tego uniwersalnego w dzisiejszych czasach języka. Poprzez zabawę dziecko poznaje nowe słowa, zwroty oraz zasady używania go.

Oczywiście to nie wszystko na temat Panfu, jednak pisać o tym można by wiele. Lepiej jednak przekonać się samemu, co ma do zaoferowania ten portal. Możesz tam znaleźć także przewodnik dla rodziców, z którym powinieneś się zapoznać.

Panfu to żyjący, wirtualny świat dla dzieci. Przekonaj się o jego zaletach, rejestrując swoje dziecko na stronie. Z pewnością nie pożałujesz tego kroku!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Panfu

dodał: ~lalalalalilaj , 21.12.2014

Świetna gra polecam można miec zloty pakiet co 2 tygodnie lub tydzień na jeden dzień i możesz kupić ubrania jakie ci ssie tylko spodobają. Można odkrywać rożne przejścia jak np: W sali rycejskiej jest taka piwnica jakby i masz na niej usiąść i wtedy wejdzies do czarnego lochu i masz złapać te czaszki które lecą wypelnicz obrazek i tak piec razy aż w końcu będziesz miał piec kulek w okoł ciebie i masz tak kolorową chmurkę na sobie i to jest dopóki się nie wylogujesz ;) mam nadzieje ze pomoglam pozdrawiam wszystkich którzy to czytali ;)

dodał: ~Kornelkaa , 10.06.2012

Ta gra jest ekstra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~co wiesz tyle zjesz , 23.03.2012

Noi Każdy to lubi.Szczególnie dziecko.Panfu to madra gra Które twoje dziecko rozwije myśl i pamięć dziecko moze sie uczyc angielskiego bawić sie z innymi dzieciakami i miec mily rozwój w sobie.Dziecko wie co jest dobre a co nie.Wie że coś robi żle a co nie.Więc po to to stworzono by sie bawić i żyć! W tym jest dużo radosci i miłosci odgadywaj z swoijm dzieckiem zagadki i graj w rózne gry a w tym razie morzesz miec złoty pakiet w zlotym pakietem morzesz robić wszystko.I jest jeszcze zloty pakiet co 2 tygodnie!!Podzrawiam myśle że pomogłam :);p

dodał: ~Clowdeen Wolf , 23.03.2012

Mi mama pobierze i bedzie super nie?Dobra pisze SZUSZU1 z panfu pozdrawia maxa i elle!!\n

dodał: ~cleoo , 23.03.2012

mi nie dziala panfu wiem ze panfu jest fajne bo jest co mam zrobić??

dodał: ~FAJNA , 05.07.2010

FAJNA

Dla Dzieci