Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monkey Tales

Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Larian Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 338 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 347

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Monkey Tales

Monkey Tales to popularna na świecie seria gier edukacyjnych, za pomocą której młodsi gracze mogą nauczyć się podstaw matematyki. Oczywiście wszystko pokazane jest w atrakcyjnej formie – mamy tu do czynienia z trójwymiarową, platformową grą akcji, a mentorem wybranej postaci jest sympatyczna małpka. Pokazuje on, co należy zrobić na danej planszy, a sukces zależy nie tylko od zręczności gracza, ale również od logicznego myślenia. Dodatkowa atrakcja to mini-gry. Produkcje sygnowane tą nazwą adresowane są dla dzieci w przedziale wiekowym od 6 do 12 lat. W zależności od płci dziecka można sterować albo dziewczynką albo też chłopczykiem.


Niestety, Monkey Tales nie doczekało się póki co polskiej wersji językowej. Wydanie demonstracyjne posiada wersję angielską i jest kompilacją różnych zadań z serii gier. Jeśli więc dziecko gra w tą grę, osoba dorosła powinna wytłumaczyć mu, co podpowiada małpka. Dzięki temu nawet bez znajomości języka zabawa powinna się spodobać. Pełne wersje gier z serii można nabyć u producenta.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Monkey TalesDla Dzieci