Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icebreakers

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Xibalba Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Icebreakers

Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki GeForce 6600 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Icebreakers
Icebreakers game to gra przeznaczona dla graczy w każdym wieku – od tych najstarszych, po najmłodszych. Jest to bowiem zabawa zręcznościowa, która przenosi nas na trasę pewnej dość oryginalnej konkurencji zimowej – tytułowego Icebreaker. Niestety, póki co nie jest możliwy download Icebreakers demo, więc poinformujemy Cię, o co chodzi w tym tytule.

Akcja gry przenosi nas do zimowego miasteczka, gdzie sześciu zawodników walczy o nagrodę w sporcie, polegającym na jeździe specjalnymi saneczkami po dziwnych trasach. Gameplay Icebreakers to zręcznościówka, w której musisz zebrać jak najwięcej bonusów oraz specjalnych elementów na torze. Do wybory masz sześciu różnych zawodników – każdy dysponuje innym pojazdem saneczkowym. Są tu dwie dziewczyny oraz czterech chłopaków. Kogo wybierzesz, zależy to wyłącznie od Ciebie. Choć nie jest możliwy download gry Icebreakers w wersji demo, możesz znaleźć na stronie producenta trailer Icebreakers, który ukazuje Ci ten tytuł w akcji. Jak zauważysz, oprawa audiowizualna przypomina inne familijne gry zręcznościowo-sportowe, jakie posiadamy na swoich stronach w wersjach demo oraz freeware.

Podczas zabawy nie raz zdarzy Ci się lecieć w powietrzu po wybiciu, nadto możesz również zderzać się z rywalami na torze. Możesz zakosztować tego, bawiąc się w mini-grę flaszową, która znajduje się na oficjalnej stronie Icebreakers. Chodzi w niej o to, aby zajechać przeciwnikowi drogę lub uderzyć niego pod takim kątem, aby zaliczył K.O. Oczywiście mżesz pograć w tą gierkę całkowicie za darmo.

Niestety, mamy smutną wieść dla posiadaczy konsol – tytuł ten ukazał się tylko na PC. Nie jest planowana żadna konwersja Icebreakers xbox 360 ani też wersja Icebreakers na PS3. Co się zaś tyczy wersji Icebreakers na PC, wymagania tego tytułu, znajdziecie powyżej. Icebreakers działa na Windows 7 i Viście. Galeria Icebreakers zamieszczona przy tym opisie ukazuje Ci oficjalne obrazki gry. Każdy screenshot Icebreakers możesz ściągnać na swój komputer i używać jako tapety – ich pobranie nic nie kosztuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Icebreakers

dodał: ~7010562 , 06.02.2010

;p

Dla Dzieci