Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grabrilla

Kategoria: Dla Dzieci
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 7672

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Grabrilla

Pobierz za darmo pełną wersję gry dla dzieci Grabrilla!

Grabrilla to zabawna gra dla młodszych graczy. Sterujemy tu przemiłym gorylem, który zajmuje się rzucaniem kokosów w kamienne bloki. Jednym słowem - jest to wersja Arkanoid dla najmłodszych.

Grabrilla to ślicznie wykonana gra z miłą grafiką i muzyką, która powinna spodobać się każdemu dziecku... i nie tylko :). Każdy z etapów jest trudniejszy od poprzedniego, wymaga większego skupienia i uwagi. Pomaga to wyrabiać te cechy u młodszych graczy, a nadto gra jest wolna od brutalności i przemocy. Dlatego jeżeli jesteś ojcem, ściągnij ten tytuł dla swoich dzieci - na pewno wciągnie je na długi czas!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grabrilla

dodał: ~magda , 22.11.2010

fajne

Dla Dzieci