Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crazy Lunch

Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Sigma Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3309

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Crazy Lunch

  • Pentium II 400 MHz
  • karta graficzna z Direct3D 16 MB RAM
  • 64 MB RAM
Opis - Crazy Lunch

Pobierz bezpłatną grę dla dzieci Crazy Lunch!

Twój lunch znikł z biurka... Podejrzewasz kolegów? Mylisz się. To ktoś inny. Małe, dziwne stworki pojawiły się pod Twoim biurkiem. Pobierz za darmo pełną wersję gry i spróbuj je zwalczyć!

Gra oferuje trzy tryby zabawy: w pierwszym musisz kliknąć na stworka, gdy ucieka z Twoim jedzeniem, w drugim musisz znaleźć dwa takie same składniki posiłku, w trzecim musisz wpisać podane słowo, gdy stworek zabiera posiłek. Crazy Lunch wykonany jest w kolorowych barwach i wygląda, jakby był rysowany ręcznie. Nadto zabawie towarzyszy wesoła muzyka. Dodatkową atrakcją są bonusy i niespodzianki występujące w grze.

Crazy Lunch rozwija pamięć, czas reakcji i pomaga dziecku opanować klawiaturę. I wszystko to za darmo!!!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crazy LunchDla Dzieci