Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angel Cat Sugar

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Pan Vision
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Opis - Angel Cat Sugar

Angel Cat Sugar to gra komputerowa skierowana do młodszych graczy, zwłaszcza dziewczynek, które nareszcie mogą oczekiwać na tytuł specjalnie zaprojektowany dla nich. Gra jest tworzona w oparciu o bohatera, stworzonego przez bardzo popularną w Japonii Yuko Shimizu, znaną przede wszystkim z wymyślenia innej kreskówkowej postaci Hello Kitty. Data premiery Angel Cat Sugar została wyznaczona na okolice października 2009 roku, ale na razie nie wiadomo kto zajmie się dystrybucją gry w naszym kraju. Gra początkowo zapowiedziana była na ręczną konsolkę Nintendo DS, na której może osiągnąć spory sukces, jednak po jakimś czasie włączono do planów wydawniczych także wersję Angel Cat Sugar na PC.


Na razie niestety nie pojawiła się jakaś obszerniejsza zapowiedź Angel Cat Sugar, która ujawniałaby więcej informacji odnośnie tej gry. Wiadomo, że ma to być typowa gra przygodowa dla dzieci. Akcja ma przenieść graczy do magicznego świata Angel Land, gdzie jako księżniczka Sugar mamy za zadanie uszczęśliwiać napotkanych na drodze bohaterów. Księżniczka Sugar ma mieć bowiem unikalną moc uzdrawiania zranionych uczuć. Oprócz tego w grze ma pojawić się także kilku kompanów księżniczki w podróży, którzy pomogą jej w uszczęśliwianiu bajecznej krainy Angel Land. Niestety nie jest dostępny jeszcze żaden trailer z Angel Cat Sugar, który mógłby zdradzić więcej szczegółów odnośnie tego tytułu.Gra w wersji na PC nie ma raczej szans na odniesienie światowego sukcesu, a jej twórcy nie ujawnili na razie nawet żadnych screenshots z Angel Cat Sugar. Według ich zapowiedzi trójwymiarowa grafika ma mieć wszystkie elementy charakterystyczne dla gier skierowanych dla najmłodszych, a sama rozgrywka dostarczać graczom różnych misji, pozbawionych oczywiście elementów przemocy. Ponieważ do premiery zostało jeszcze trochę czasu to zapraszamy do innych gier dostępnych w kategorii – dla dzieci w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Angel Cat Sugar

dodał: ~zobaczymy jest super , 05.10.2016

natka

dodał: ~natka , 28.01.2016

zobaczymy jest super

dodał: ~ted , 29.12.2015

Jakaś siara na tych stronach

dodał: ~kiti , 22.11.2015

Treść komentarza.żeby dało się ściągnąć \\n

dodał: ~nikola langowska , 27.02.2015

Jest superowa

dodał: ~fajna , 10.02.2015

to będzie fajna gra jak będzie działać\n

dodał: ~wewe , 12.11.2010

supcio

dodał: andrzej337a , 12.11.2010

ok

Dla Dzieci