Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RIVE

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Akcji
Producent: Two Tribes
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.06.2015
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - RIVE

RIVE to klasyczny przedstawiciel oldschoolowego gatunku dwuwymiarowych platformówek. Niemniej jednak, jak przystało na współczesną produkcję mamy tutaj cały szereg nowoczesnych rozwiązań zarówno graficznych, jak i tych dotyczących samej rozgrywki. Gra od samego początku zachwyca swoją dynamiką. Naszym zadaniem jest wcielenie się w niewielkiego robota i niszczenie wszystkiego, co spotkamy na swojej drodze. Od elementów otoczenia, przez niegroźnych przeciwników, aż po ogromne machiny zniszczenia.

Nasz dron bojowy może poruszać się zarówno po ziemi, jak i w powietrzu, co daje nam ogromną swobodę poruszania się po planszy. Twórcy uraczyli graczy całą masą zróżnicowanych etapów i hordami chcących zabić nas przeciwników. W RIVE nie mogło zabraknąć różnego rodzaju power-up'ów oraz dodatkowego uzbrojenia. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość hackowania wrogich jednostek i sterowania nimi. Całości dopełnia świetna oprawa graficzna z piękną animacją wybuchów. RIVE to świetny przerywnik w czasie przepełnionego nudą dnia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RIVEAkcji