Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickBlock UIQ3

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Binary Core
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.05.2009
Rozmiar: 77 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 549

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - QuickBlock

Polska firma Binary Core stworzyła darmową grę QuickBlock zdobywającą coraz większą popularność wśród użytkowników Symbiana na świecie. Fani twierdzą, że pomimo swojej prostoty QuickBlock jest silnie uzależniający. Celem gry jest utrzymanie „przy życiu” pomarańczowego bloku, którym poruszamy za pomocą ekranu dotykowego. Jeśli zderzy się choć na chwilę z którymś z bloków zielonych – natychmiast przegrywamy. Z czasem zielonych bloków przybywa i poruszają się coraz szybciej, a gra staje się trudniejsza. Co jakiś czas pojawia się mała pomoc w postaci bomby, dzięki której możemy wysadzić zielone bloki w powietrze. Najwytrwalsi mogą pochwalić się trzygodzinnym czasem gry bez zderzenia, a początkujący mają prawo być dumni już po pierwszej godzinie. Pobierz QuickBlock za darmo :Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: QuickBlock