Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pandemonium

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Eidos Interactive / Electronic Arts
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.06.2009
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 1387

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Pandemonium

Znana z pecetów i konsoli gra zręcznościowa Pandemonium została przeniesiona na komórki N-Gage. W pełnym kolorów i gry światła i mroku świecie Wszelkich Demonów przemierzamy kolejne poziomy jako czarodziejka Nikki lub błazen Fargus, każde z umiejętnościami odpowiednimi do przejścia specyficznych poziomów. W najnowszej grze Pandemonium na N-Gage zastosowano dopracowaną trójwymiarową grafikę, w tym także swobodnie poruszającą się kamerę 3D.

Gra co prawda nie jest dostępna po polsku, ale tekstu jest tu mało, akcji zdecydowanie więcej. Pobierz darmowy trial - po kliknięciu na poniższy link naciśnij „FREE TRIAL” i wybierz typ komórki:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pandemonium