Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Empires 3 1.5

Kategoria: Strategiczne
Producent: Glu
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 4448

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Age of Empires 3

Pojawiła się długo oczekiwana wersja gry Age of Empires 3 na komórki N-Gage. Tak jak w przypadku jej pierwowzoru, AoE 3 na N-Gage to strategia czasu rzeczywistego (RTS), w której jesteśmy właścicielem i zarządcą ziemi, na której musimy się rozwijać i walczyć o przetrwanie. W przypadku tej wersji akcja rozgrywa się na Malcie, której mamy bronić jako Szkoci przed najazdem Turków Osmańskich. Jeśli wybierzemy kampanię, walka będzie długa i zacięta, ale jeśli chcemy poświęcić grze tylko chwilę, możemy wybrać pojedyncze walki z menu. Pojedyncze misje w kampanii zajmą nam 5-10 minut, a każde zwycięstwo otwiera nam następne poziomy. W tej pierwszej nowi użytkownicy mogą oswoić się z grą dzięki radom i celom misji podawanym na bieżąco na ekranie. Co ciekawe, twórcy Age of Empires 3 dla N-Gage uwzględnili potrzeby rozgrywki on-line i gra posiada opcję multi-player.

Po kliknięciu na poniższy link należy nacisnąć „FREE TRIAL” i wybrać typ komórki:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Empires 3Strategiczne