Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World Series of Poker® Pro Challenge 1.1

Kategoria: Sportowe
Producent: Glu
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 441

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - World Series of Poker® Pro Challenge

Po pokerowym boomie ostatnich lat, który rozpoczął się od wygranej Chrisa Moneymakera w World Series of Poker® 2004, pojawiło się wiele gier komputerowych nawiązujących do tych najbardziej prestiżowych mistrzostw. Doczekaliśmy się też wersji na komórki N-Gage. W World Series of Poker® Pro Challenge możemy zmierzyć się z pokerzystami znanymi ze światowej rangi turniejów, jak np. Johnny Chan, Scottie Nguyen, Shannon Elizabeth, Chris Ferguson, czy Annie Duke. W grze występuje oczywiście najbardziej popularna obecnie odmiana pokera, czyli Texas Hold’em No-Limit. Ciekawym pomysłem jest “miernik TILTa” w grze, który wskazuje nam, jak bardzo zirytowaliśmy naszego przeciwnika i na ile pogorszy się w związku z tym jego gra, co możemy wziąć uwagę przy kolejnym rozdaniu. Mamy też wskaźnik „pot odds”, który ułatwia nam liczenie opłacalności, gdy mamy np. draw do koloru. Zmierz się z najlepszymi pokerzystami na ekranie swojej komórki, nie ryzykując nawet dolara.

Trailer gry:

­

­

Pobierz darmowy trial World Series of Poker® Pro Challenge - po kliknięciu na poniższy link naciśnij „FREE TRIAL” i wybierz typ komórki:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World Series of Poker® Pro Challenge