Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual Pool Mobile (UIQ)

Kategoria: Sportowe
Producent: Celeris
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.06.2009
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 577

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Virtual Pool Mobile (UIQ)

Virtual Pool Mobile to najnowszy symulator bilarda na Symbiana. Gra jest w pełni trójwymiarowa i pozwala Ci dobrać taki kąt uderzenia, jaki tylko wyda Ci się optymalny. Fani bilarda docenią z pewnością profesjonalizm gry, w której autentyczna dynamika bili została staranie oddana – realizm symulacji został doceniony i Virtual Pool zdobył kilka nagród. W grze możesz wybrać 6 typów bilarda i pochodnych. Dostępny jest też system rozwoju kariery, w którym możesz zdobywać kolejne poziomy zaawansowania.

Wprawdzie gra nie jest dostępna po polsku, ale przez menu możemy łatwo i szybko przejść do właściwej gry. Pobierz darmowy trial Virtual Pool:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Virtual Pool Mobile (UIQ)