Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Journey for S60v1/v2 1.13

Kategoria: Przygodowe
Producent: Mopius
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 23.01.2009
Rozmiar: 96,83 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 231

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.
Opis - The Journey for S60v1/v2

The Journey to wyjątkowo interaktywna gra.

Wcielasz się w niej w postać detektywa szukającego rozwiązania pewnej zagadki. Musisz porozmawiać z licznymi świadkami w sprawie. Aby się do nich dostać musisz przemieszczać się wraz z telefonem z miejsca na miejsce w kierunku wybranych osób. Gra wykorzystuje informacje o położeniu telefonu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Journey for S60v1/v2