Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brain Challenge

Kategoria: Logiczne
Producent: gameloft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 2697

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Brain Challenge

Wypróbuj sprawność i szybkość swojego myślenia w serii pytań i zagadek oferowanych przez Gameloft w grze Brain Challenge. Autorzy zachęcają do korzystania z gry jako z codziennego testu sprawności umysłowej, którą program podsumowuje po udzieleniu wszystkich odpowiedzi. W ten sposób mamy możliwość, podobnie jak ćwiczymy ciało do utrzymania go w dobrej kondycji, nieustannie ćwiczyć nasze mózgi. Kolejne poziomy Brain Challenge to nie tyle następne etapy gry, co raczej dalsze stopnie sprawności naszych reakcji, które możemy osiągać dzięki tym krótkim ćwiczeniom – po pewnym czasie powinniśmy je wykonywać coraz lepiej, jako że „praktyka czyni mistrza”. W grze występuje 12 gier podzielonych w sumie na 4 kategorie, matematykę, ćwiczenia pamięci, testy wizualne i logiczne, a każde zadań powinniśmy wykonać jak najszybciej. Sprawdź swoje możliwości i spróbuj używać Brain Challenge jako swojego trenera przez miesiąc bez przerwy i porównaj w programie wyniki z kolejnych dni.

Pobierz darmowy trial Brain Challenge - po kliknięciu na poniższy link naciśnij „FREE TRIAL” i wybierz typ komórki:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Brain Challenge