Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Rush: Evolution

Kategoria: Gry akcji
Producent: Ideaworks3D
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 349

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - System Rush: Evolution

System Rush: Evolution to trójwymiarowa gra akcji na N-Gage, w której poruszamy się wewnątrz sieci komputerowej i niszczymy przeszkody w niej się znajdujące. Musimy shackować serwery autorytarnej korporacji, w tym jej firewalle, by jak prawdziwi hackerzy zadbać o nieograniczony, wolny przepływ informacji. Dostępne są trzy tryby gry: „Infiltracja”, „Zamknięcie systemu” oraz „Ewakuacja”. Gra jest w praktyce dynamiczną strzelanką, co zresztą widać na zdjęciach powyżej. Mimo wszystko System Rush nie tak łatwo przejść, jak mogłoby się wydawać – zapewni ci rozrywkę na wiele godzin. Możemy też skorzystać z trybu multi-player i zmierzyć się z innymi graczami w sieci.


Pobierz darmowy trial - po kliknięciu na poniższy link naciśnij „FREE TRIAL” i wybierz typ komórki:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: System Rush: Evolution