Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resident Evil: Degeneration

Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 1122

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Resident Evil: Degeneration


Opis - Resident Evil: Degeneration

Resident Evil: Degeneration to, podobnie jak na PC, trójwymiarowa gra typu TPS osadzona w dobrze znanym przerażającym świecie zombie i innych potworów. Najnowsza gra na N-Gage została oparta na filmie Resident Evil z 2008 r. Cel jest tu prosty – przetrwanie. Aby go wypełnić, musimy uzbrojeni przemierzyć wiele mrocznych korytarzy i zastrzelić kolejne zombie kryjące się na lotnisku, będącym miejscem akcji gry. Uciekając stamtąd będziemy mieli okazję uratować nielicznych, którzy przeżyli i rozwiązać zagadki zbliżające nas do chwili ocalenia.

Pobierz darmowy trial Resident Evil: Degeneration - po kliknięciu na poniższy link naciśnij „FREE TRIAL” i wybierz typ komórki:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Resident Evil: Degeneration