Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prince Of Persia

Kategoria: Gry akcji
Producent: gameloft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 2406

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Prince Of Persia

Stara DOSowa gra Prince of Persia wróciła w ostatnich latach w kilku odsłonach na PC i konsole. Teraz mamy okazję zagrać w nią również na komórce – prezentujemy najnowszą wersję gry napisaną specjalnie pod N-Gage. Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka, możemy tu poruszać się i walczyć obracając się o 360 stopni. W dodatku oprócz tradycyjnej broni białej mamy do dyspozycji magię i sekretne sztuki walki. Czeka nas wspinaczka po linach i skałach, liczne pułapki i walki, a wreszcie także i lot na smoku. W czasie gry usłyszymy dźwięki orientalnej muzyki, która wprowadzi nas w nastrój starożytnej Persji, jej pałaców i tajemnic.

Pobierz darmowy trial - po kliknięciu na poniższy link naciśnij „FREE TRIAL” i wybierz typ komórki:



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prince Of Persia

dodał: ~Dysia1 , 27.11.2009

jest ok

dodał: ~zal , 08.06.2009

no wlasnie\n