Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trizeal

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Triangle Service
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
System operacyjny: Sega DreamCast

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Trizeal

     Trizeal opracowany i wydany w 2005 roku przez Triangle Service oraz Datam Polystar to gra zręcznościowa. Bawić możemy się na platformach Sega Dreamcast i Playstation 2.


     Rozgrywka jest niebywale prosta. Patrząc z lotu ptaka na planszę, sterujemy małym statkiem i staramy się zniszczyc wszystko w zasięgu wzroku. Wyposażeni jesteśmy w trzy rodzaje broni: karabin maszyno­wy, wyrzutnię pocisków kierowanych i podwójny laser. Każda z broni, może dodatkowo zostać wzmocniona poprzez zbierane na planszy power-ups'y, osiągając tym samym do pięciu poziomów rozwoju. W grze mamy sześć etapów i choć każdy z nich mozna przejść w cztery minuty, to prawdziwa siła Trizeala tkwi w chęci do konkurowania z innymi graczami. Otóż sedno produkcji sygnowanej logiem Triangle Services, to zdobywanie punktów. A to oznacza nie tylko zabijanie wszystkiego co się da, ale także zbieranie wszelkich bonusów jakie napotkamy na swojej drodze.


     Bawić się możemy sami, lub też w trybie kooperacji z drugim graczem. Trizeal, choć prosty i wydawałoby się trywialny, dostarcza wiele radości i stanowi doskonałą rozrywkę, bez względu na to, czy chcemy mu poświęcić dziesięć minut czy trzy godziny.


     Materiał z gry poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TrizealZręcznościowe