Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead or Alive 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Team Ninja
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Sega DreamCast

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Dead or Alive 2

     Dead or Alive 2 to druga odsłona popularnej gry zręcznościowej,wydana pod koniec 2000 roku na platformę Playstation 2. Pozycja wydana przez Tecmo, to kamień milowy w tej dziedzinie gier.

    Zostaniemy zaskoczeni nie tylko zupełnie nowymi postaciami, ale przede wszystkim bogatym i interaktywnym otoczeniem 3D. Gracz będzie miał zatem możliwość zrzucania swoich wrogów z wielopoziomowych aren, by następnie kontynuować szaleńczą walkę w innym pomieszczeniu. Spychanie przeciwników z dachów, przebijanie nimi ścian, wyrzucanie ich przez okno czy wpychanie na elektryczne siatki, stanie się nowym wyznacznikiem stylu walki. Jednakże nawet najbardziej zabójcza seria ciosów może zostać przerwana potężnym kontruderzeniem lub unikiem. By wygrać, trzeba będzie zatem osiągnąć mistrzostwo zarówno w ataku jak i obronie.

    Dead or Alive 2 otrzymał bardzo wysokie noty i zachęcające recenzje na wielu portalach poświęconych konsolom.


­

Trailer gry ze studia Team Ninja znajduje się poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead or Alive 2Zręcznościowe