Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chaos Field

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Milestone
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
System operacyjny: Sega DreamCast

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Chaos Field
­­

     Chaos Field to produkcja przeznaczona na platformy Nintendo GameCube, Playstation 2 i Sega Dreamcast. Wydana na przełomie 2004 i 2005 roku gra zręcznościowa pochodzi ze studia Milestone.


     Akcja dzieje się ­w odległej przyszłości. Ludzkość zdołała sięgnąc gwiazd i odkryła odrębny wymiar, przepełniony materią chaosu. Wkrótce okazało się, że mieszkańcy owej płaszczyzny, lud o nazwie Abo, postanowił dokonać inwazji na niczego się nie spodziewającą Ziemię. Jedyni, którzy mają siłę i możliwości przeciwstawienia sie atakowi, to piloci służący w Zakonie Prawa.


     W postac jednego z takich pilotów przyjdzie nam się wcielić. Wyposażeni w pojazd umozliwiający przemieszczanie sie pomiedzy wymiarami, zmuszeni będziemy walczyc z najeźdźcą gdziekolwiek będzie to konieczne. Na planszę patrzymy z lotu ptaka, przemieszczać się możemy jednakże nie tylko w 2 wymiarach, ale jest jeszcze możliwośc przechodzenia pomiędzy wymiarami Prawa i Chaosu. Wybrać możemy jeden z trzech typów pojazdów, a każdy ma odmienne parametry. Oczywiście dysponujemy więcej niż jednym stadartowym atakiem. W grę wchodzą bowiem także ataki specjalne czy tez kombinacje, sama zaś rozgrywka ma różny charakter z zależności od tego w którym z wymiarów aktualnie się znajdujemy.


     Materiał video z gry poniżej.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chaos FieldZręcznościowe