Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

18 Wheeler: American Pro Trucker

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Sega-AM2
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Sega DreamCast

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - 18 Wheeler: American Pro Trucker
­

­     18 Wheeler: American Pro Trucker to rodzaj wyścigów samochodowych stworzonych przez studio Sega-AM2 i wydanych w 2001 roku na platformę Dreamcast.

     Gra umożliwia nam wcielenie się kierowce ciężarówki, a naszym zadaniem będzie planowe i szybkie dostarczenie towarów do wyznaczonych lokacji. Przed wyruszeniem w drogę możemy wybrać jaki rodzaj naczepy nas interesuje. Możemy próbować zarobić jak najwięcej wybierając wersję cięższą, załadowaną po brzegi towarem. Minusem jest wtedy ograniczenie naszej prędkości jako, że cięższy ładunek trudniej się wiezie. Możemy w końcu pójść na łatwiznę i wybrać wariant najlżejszy. Ledwo co załadowana naczepa sprawi, że będziemy bez problemów szaleć po drodze jednakże jak przyjdzie do wypłaty, możemy nie być zbyt szczęśliwi. Oczywiście programiści zadbali o to byśmy nie nudzili się ważąc towar z jednego miejsca w drugie. Plansze po których się poruszamy są dość ciekawe, a na drodze wiele się dzieje. Zawsze też możemy wybrać sobie inna ciężarówkę jeśli jesteśmy znużeni. W grze umieszczono cztery pojazdy do wyboru, jednakże ich liczba będzie się zwiększać razem z czynionymi przez nas postępami. Jeśli więc zawsze marzyliście o spróbowaniu się z osiemnastokołowym monstrum – dobrze trafiliście.

     Trailer do gry poniżej.

­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 18 Wheeler: American Pro Trucker

dodał: ~ddd , 24.12.2011

ok.

dodał: ~kaka , 06.01.2011

super

dodał: ~kaci , 21.11.2010

super

dodał: ~patryk , 21.03.2010

jak to pobrac\n

dodał: ~patryk , 21.03.2010

spoko

dodał: ~ujujujujuj , 06.03.2010

fajneeeeeee

dodał: ~darek , 13.02.2010

super

Wyścigi