Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms Armageddon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Team17
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Sega DreamCast

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Worms Armageddon
­

     Worms Armageddon ze studia Team17 to kolejna odsłona słynnej serii ­gier strategicznych w której bezlitosna walka prowadzona jest przez tytułowe robaki. Premiera miała miejsce w 1999 roku, a wydawca to MicrProse. Pozycja przeznaczona jest na platformy: Sega Dreamcast, Nintendo Game Boy Color, Nintendo 64, PlayStation i PC.


     Istota rozgrywki we wszystkich częściach tej produkcji jest niebywale prosta, ale za to bardzo wciągająca. Otóż dostajemy drużynę dzielnych robaków, za pomocą których musimy bezlitośnie unicestwić brygadę przeciwnika / przeciwników. Posłużą nam do tego najprzeróżniejsze bronie i wynalazki (niektóre, jak na przykład wybuchająca owca czy święty granat ręczny, zapisały się już w historii gier komputerowych złotymi literami). Bój toczy się na planszach, które do pewnego stopnia możemy personalizować, a rozgrywka ma charakter turowy. Ruszamy naszego robaka na przemian z przeciwnikiem, a walka kończy się gdy na placu boju zostanie tylko jedna drużyna.


     Materiał z gry poniżej.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms Armageddon

dodał: track1 , 26.01.2014

ok\n

dodał: ~fajne , 11.11.2013

fajne

dodał: ~ddd , 28.10.2013

spoko gra

dodał: ~on89 , 12.08.2012

worms

dodał: ~matex , 03.07.2010

jak to pobrać??

dodał: ~piter , 27.01.2010

zal tylko opis \n!!!

dodał: ~Rafał , 07.10.2009

Twój komentarz

Strategiczne