Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Puyo Pop Fever

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Sonic Team
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Sega DreamCast

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Puyo Pop Fever
­­

     Puyo Pop Fever to piąta odsłona popularnej serii Puyo Puyo. Tym razem ta gra logiczna została wydana przez kilka firm wśród których znajdziemy Segę, Atlus, THQ, Namco i Ignition Entertainment. Pozycja przeznaczona jest do współpracy z całym szeregiem platform: PlayStation 2, Sega Dreamcast, Nintendo GameCube, Xbox, Game Boy Advance, PC, Pocket PC, PlayStation Portable, Nintendo DS czy N-Gage.


     Istotą rozgrywki jest układan­ie klocków. Gramy na planszy złożonej z 6 x 12 fragmentów, za każdym razem kiedy w nasze ręce wpada element układanki, musimy zdecydowac, w którym miejscu należy go położyć. Każda grupa czterech lub więcej klocków w tym samym kolorz­e znika, natomiast inne warianty pozostają na planszy, blokując miejsce. Rozgrywka jest więc wymagająca i wymusza na nas dokładne przemyślenie strategii.


     Trailer Puyo Pop Fever na platformę PSP, zobaczycie poniżej.

­­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Puyo Pop FeverLogiczne