Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

War of the Monsters

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Incognito Entertainment
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - War of the Monsters

     Wydany w 2003 roku, przez Sony Computer Entertainment, War od Monsters należy do gatunku gier zręcznościowych. Jest przeznaczona na platformę Playstation 2.

     Akcja ma miejsce w zniszczonym przez pojedynki pomiędzy olbrzymimi potworami mieście. Do walki używać możemy nie tylko własnych umiejętności, ale także samochodów, kamiennych kolumn jako maczug, a nawet wielkich anten nadawczych jako włóczni. Wszystko to ma na celu uszkodzenie i zabicie przeciwnika. Walka toczyć się może na różnych poziomach, a to dzięki możliwości wspinania się na budynki. Tak jak i w innych pozycjach z tego gatunku, naszą postać opisuje pasek życia, ale również pasek wytrzymałości. Dzięki niemu właśnie będziemy mogli wykonywać specjalne ataki czy też, po jego wyzerowaniu nie będziemy w stanie się ruszać.

     Gra posiada tryb multiplayer (do 4 graczy).


     Poniżej znajduje się materiał z rozgrywki.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: War of the Monsters