Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bouncer

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Squaresoft / Dream Factory
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - The Bouncer

­       Wydany w marcu 2001 roku przez firmy Square EA i Sony CE,  The Bouncer należy do gier zręcznościowych. Pozycja jest przeznaczona na Playstation 2.

      Fabuła gry, powstałej w studiach Squaresoft i Dream Factory, skupia się na poszukiwaniach uprowadzonej, przez członków bliżej nieokreślonego ugrupowania, dziewczyny  o imieniu Dominique. By ją odnaleźć, wcielamy się w jedną z trzech dostępnych postaci: Sion'a, Volt'a lub Kou. Każdy z bohaterów różni się zarówno wyglądem jak i stylem walki, który  dodatkowo możemy modyfikować, zbierając podczas gry punkty doświadczenia. Wszystko okraszone ładną grafiką, stanowiącą pokaz możliwości platformy. Dodatkowo zastosowano tu kilka innowacji ułatwiających grę, jak na przykład automatyczne namierzanie przeciwników.

      The Bouncer ofiarowuje możliwość prowadzenia gry kooperacyjnej w trybie multiplayer.

        Poniżej znajduje się materiał z gry.

­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Bouncer