Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tekken Tag Tournament

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Tekken Tag Tournament

     Wydany w 2000 roku przez Namco, Tekken Tag Tournament jest kompilacją poprzednich odsłon popularnej serii gier zręcznościowych. Pozycja ta jest przeznaczona na platformę Playstation 2.

     Gracz otrzymuje w swoje ręce możliwość toczenia błyskawicznych pojedynków w dopracowanej graficznie scenerii 3D. Tło zostało zaprojektowane bardzo starannie. Podczas walk będzie można dostrzec widzów kibicujących naszym starciom. Dwadzieścia znanych i dziesięć nowych postaci, oraz bardzo intuicyjny system sterowania (przyciski odpowiadają kolejnym nogom i rękom) urozmaicą potyczkę. Tekken Tag tournament cechuje możliwość prowadzenia pojedynków drużynowych. Mamy zatem możliwość nie tylko doskonalenia naszych umiejętności z komputerowymi przeciwnikami, ale również zmierzyć się ze swoimi znajomymi w świecie Tekkena.

     Gra otrzymała wysokie oceny i dobre recenzje na zachodnich portalach.

       Poniżej znajduje się trailer.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tekken Tag Tournament