Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soul Calibur 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Soul Calibur 2

      Jesienią 2003 roku, Namco wypuściło na rynek kolejną pozycję wartą uwagi. Soul Calibur 2, to druga cześć popularnej gry zręcznościowej przeznaczonej na platformę Playstation 2.

      Fabuła skupia się wokół świętego ostrza, stworzonego do zniszczenia złego miecza znanego z poprzedniej odsłony gry. Tym razem, prócz znanych bohaterów będziemy się mogli wcielić w sześć nowych postaci, by toczyć walkę w różnych trybach gry począwszy od jednorazowych potyczek, poprzez pojedynki drużynowe, treningi, aż do specjalnych trybów stworzonych specjalnie na potrzeby tej gry. Będziemy mogli zdobywać doświadczenie, nową broń, a także kolekcjonować nagrody w postaci wspaniałych grafik.

      Trzeba także wspomnieć o interaktywnym środowisku 3D, które można wykorzystać by np. zrzucić przeciwnika z areny.

      Poniżej znajduje się trailer do gry.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Soul Calibur 2

dodał: ~lop , 03.02.2010

jak sicianaci to plz o linka