Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prince of Persia: Revelations

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Brak

Opis - Prince of Persia: Revelations


Wydana wyłącznie na PSP gra Prince of Persia: Revelations to kolejny tytuł, w którym możemy sterować jedną znajbardziej oryginalnych postaci w historii gier video. Niestety, nie dość, że tytuł wyszedł tylko na przenośną konsolę, to w dodatku nie ma wersji demo Prince of Persia: Revelations do pobrania. Dlatego też poniższym opisem postaramy się przybliżyć Ci ten tytuł.

Gameplay Prince of Persia: Revelations nie różni się zbytnio od trylogii. Wykonujemy tu akrobacje, walczymy z przeciwnikami i pokonujemy kolejne lokacje. Do dyspozycji mamy moce Piasków Czasu, co z pewnością nieraz pomoże w przeżyciu. Fabuła tego tytułu opowiada o drodze Księcia, dążącego do zniszczenia wiszącego nad nim fatum – ma umrzeć w niedługim czasie. Aby powstrzymać przeznaczenie, musi on pokonać ponad dwadzieścia poziomów na przeklętej wyspie.

Ponieważ download Prince of Persia: Revelations za darmo nie jest oczywiście możliwy, abyś zobaczył grę, możemy Ci pokazać trailer Prince of Persia: Revelations. Pozwoli Ci on na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz mechaniką rozgrywki. Jeśli chcesz, pobierz obrazki z Prince of Persia: Revelations, znajdujące się w galerii przy tym opisie. Możesz użyć ich jako tapet do przyozdobienia swego pulpitu.


Niestety, nie istnieją żadne kody do Prince of Persia: Revelations, dzięki którym mógłbyś ułatwić sobie zabawę. Twój los leży wyłącznie w Twoich rękach. A jako że w grze roi się od wrogów, masz do dyspozycji szeroki wachlarz ciosów i rodzajów ataków, nie zabraknie też combosów. Dzięki temu żadna walka ni jest podobna do poprzedniej, zaś Ty masz dziesiątki sposobów na eliminację oponentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prince of Persia: Revelations

dodał: ~bystry , 11.10.2015

robicie strony na ktorych nie mozna nic zciagnac \\\\na jezeli mozna to trzeba byc super inteligentem by wiedziec jak to zrobic \\\\njakas masakra

dodał: lukaszek9920 , 27.08.2010

Łatfa gra\n

dodał: szafa.1985 , 13.02.2010

jak ją sciągne

dodał: ~piko , 24.01.2010

jak ją pobrać

dodał: ~kaka , 22.01.2010

jak zainstalować persje

dodał: adam21148 , 21.01.2010

czemu nieda się jej ściągnąć