Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Naruto: Ultimate Ninja 5

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Cyberconnect2
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Naruto: Ultimate Ninja 5

Wymagania już wkrótce
Opis - Naruto: Ultimate Ninja 5
Gry z Naruto ukazują się na fali popularności, jednej z najlepszych mang i anime ostatnich lat, opowiadających przygody tytułowego bohatera Naruto. Jest to dorastający Ninja, który chce udowodnić sobie i światu, że jest najlepszy. Gra Naruto: Ultimate Ninja 5 to kolejna już część bardzo dobrej serii gier, będącej połączeniem bijatyki, oraz RPGa. Niestety po raz kolejny wydawca gry, Namco Bandai nie zdecydował się na wydanie Naruto na PC i PSP. Gra ukazała się wyłącznie na drugą konsolę Sony, a więc możliwa jest tylko rozgrywka w Naruto na PS2. Piąta odsłona serii wprowadza kilka ciekawych dodatków, z których część zdradza gameplay z Naruto: Ultimate Ninja 5, który możecie obejrzeć w naszym serwisie. Oczywiście filmik z gry Naruto: Ultimate Ninja 5 jest za darmo.

Naruto: Ultimate Ninja 5 obejmuje tematyką historię znaną z serii anime Naruto Shippūden, obejmującą, m.in. spotkanie Naruto z  Sasuke. Gra składa się z dwóch trybów, które na pewno trafią w różne gusta. Gry z erii Naruto: Ultimate Ninja oferują graczom możliwość zmierzenia się z rywalami, jak w klasycznej bijatyce, (w stylu Tekken), oraz wspaniałą rozgrywkę fabularną, charakterystyczną dla gier RPG. Oprócz trybu single player, możliwa jest też rozgrywka online w gry Naruto, z tej serii. Online w Naruto polega na walce z rywalami i zdobywaniu punktów. Jeśli chodzi o nowości w tej części, to wprowadzano model walki, znany m.in. z Tekken Tag Tournament, który pozwala na grupowa walkę z rywalami i wykonywanie jeszcze dłuższych kombinacji ciosów, przy użyciu dwóch postaci.  Poza tym grę, jak i postacie zaktualizowano, co powoduje, że gra nie jest wtórna. W Naruto arena zmagań jest oparta na motywach z anime, szkoda tylko, że nie jest dostępny download Naruto: Ultimate Ninja 5 w wersji demonstracyjnej, który zachęciłby na pewno więcej graczy do jej zakupu. Brak Download Naruto nie powinien jednak przeszkadzać, podobnie jak brak Naruto: Ultimate Ninja 5 po polsku. Jak na bijatykę przystało, nie ma tu za dużo dialogów, a więc Naruto pl jest raczej zbędny. Na koniec zapraszamy raz jeszcze do obejrzenia gameplay z Naruto: Ultimate Ninja za free, który zdradzi Ci więcej informacji o grze. Jeśli lubisz Naruto: Ultimate Ninja 5 to pobierz inne gry o Naruto z naszej strony


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Naruto: Ultimate Ninja 5

dodał: unitra98 , 26.07.2010

no opłaca sie\n

dodał: ~koral , 23.06.2010

wie ktos jak to sciagac xD ?? jak tak to niech tu pisze z gory dziekuje

dodał: maciejparkowa14 , 15.06.2010

Jak To Śćągnać

dodał: ~@@małpa@@ , 20.02.2010

jak to pobrać

dodał: ~naruto , 13.02.2010

jak to pobrać dajcie link\n

dodał: ~Sasuke , 22.01.2010

Oplaca sie to sciagnac?\n

dodał: ~Anko , 18.01.2010

Super