Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Man 10

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Capcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Mega Man 10

Mega Man powraca! Tym razem Capcom zdecydował się po raz kolejny udostępnić graczom tytuł, który będzie nawiązywał oprawą do tego co znany z części dziewiątej serii, której opis również możecie znaleźć w naszym serwisie. Mega Man X to jubileuszowe wydanie gry, które ukarze się na wszystkie konsole nowej generacji, czyli PS3, Xbox 360, oraz Wii. Mega Man X to nie RPG, ale klasyczna gra zręcznościowa, która nie odbiega zbytnio od produkcji wydawanych pod koniec lat 80tych. Mega Man 10 nie będzie za free, ale gra na pewno nie będzie zbyt droga. Za taki tytuł warto dać każde pieniądze. Premiera gry Mega Man 10 ma odbyć się już na wiosnę 2010 roku.


W grze po raz kolejny będziemy mogli sterować głównym bohaterem, zmagającym się z robotami, którym coś się stało z przewodami i znów przechodzą na stronę zła. Warto pamiętać i nie mylić tej gry z Mega Man X: Command Mission, czy choćby Mega Man Maverick Hunter X, bo są to całkiem odmienne tytuły. W Mega Man 10 będziemy mogli również wcielić się w Proto Man’a, oraz jeszcze jedną postać. Kolejną z nowości ma być tryb „Easy”. Jak wiadomo Mega Man to jedna z najtrudniejszych gier zręcznościowych, w której nawet starsi gracze mogą mieć ogromne problemy. Twórcy zdecydowali więc ułatwić grę Megaman X nowym graczom i przygotować dla nich specjalny tryb. Na razie nie jest jeszcze dostępny żaden trailer czy gameplay z Mega Man 10, ale gra nie będzie się różnić pod względem graficznym, czy dźwiękowym od tego co już znamy. Nie ma co liczyć na Mega Man 10 pl, ale nie powinno to być problemem dla nikogo. Gra po raz kolejny ma być dostępna dzięki internetowym serwisom i dlatego download Mega Man 10 będzie jedynym sposobem jej dostania. Pobierz Mega Man 10, gdy tylko się pojawi i zmierz się z jedną z bardziej wymagających gier zręcznościowych. Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy gry, gdyż Megaman 10, czy Mega men 10 nie są całkiem poprawne.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mega Man 10