Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash of the Titans

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Radical Entertainment / Amaze Entertainment
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Crash of the Titans

      Wydana w październiku 2007 roku gra zręcznościowa Crash of the Titans to czternasta już odsłona przygód dzielnego Crasha. Producentami gry są ludzie ze studia Radical Entertainment i Amaze Entertainment, natomiast wydawcą - Sierra Entertainment. Pozycja została wypuszczona z myślą o wielu platformach, wśród których zn­ajdziemy Playstation 2, PSP, Nintendo Wii, Game Boy Advance czy w końcu Nintendo DS.


     Gracz ponownie wciela się w postać Crasha, by po raz kolejny walczyć z dobrze znanym już wszystkim miłośnikom serii, doktorem Neo Cortexem. Tym razem fabuła koncentruje się na tajemniczej substancji o nazwie Mojo, która gdyby znalazła się w złych rękach, pozwoliłaby zamienić mieszkańców wyspy Wumpa w mutantów. Warto także wspomnieć, o możliwości gry wieloosobowej, w której możemy razem z przyjaciółmi bawic się w trybie co-operative.


     Trailer Crash of the Titans znajdziecie poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash of the Titans

dodał: albert82r , 08.11.2013

niezła