Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash: Mind over Mutant

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Radical Entertainment / TOSE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Crash: Mind over Mutant

      Wydana w październiku 2008 roku gra zręcznościowa Crash: Mind over Mutant to piętnasta już odsłona przygód dzielnego Crasha. Producentami gry są ludzie ze studia Radical Entertainment i TOSE, natomiast wydawcą - Sierra Entertainment i Activision. Pozycja została wypuszczona z myślą o wielu platformach, wśród których znajdziemy Playstation 2, PSP, Nintendo Wii czy w końcu Nintendo DS.


     Gracz ponownie wciela się w postać Crasha, by po raz kolejny walczyć z dobrze znanym już wszystkim miłośnikom serii, doktorem Neo Cortexem. Tym razem akcja zawiązuje się razem z p­rzybyciem tajemniczego urządzenia (do złudzenia przypominającego parodię iPhona). Każdy kto używa owego gadżetu natychmiast dostaje się pod kontrole projektanta i wynalazcy, w osobie wyżej wspomnianego doktora. Oczywiście jedynym który może pomóc biednym mieszkańcom, jest nikt inny jak tylko Crash, który sam pozostaje chroniony dzięki masce Aku-Aku.


     Trailer Crash: Mind over Mutant znajdziecie poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash: Mind over Mutant