Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Traveller's Tales
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex

     Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex to szósta już odsłona popularnej platformowej gry zręcznościowej, wypuszczona w listopadzie 2001 roku, po raz pierwszy w historii serii, na platformę Playstation 2. Producentami gry są ludzie ze studia Traveller's Tales, natomiast wydawcą - Universal Interactive Studios. ­


     Gracz ponownie wciela się w postać Crasha, po raz kolejny spotkamy także jego złowrogieg­o przeciwnika i stwórcę zarazem – doktora o imieniu Neo Cortex. Tym razem Nie jesteśmy sami na szczęście bowiem możemy liczyć na pomoc, znanej nam już dobrze z poprzednich tytułów, Coco. Po raz pierwszy zresztą, Coco jest pełnoprawną bohaterką, posiadająca własny zestaw ruchów i w pełni grywalną. Aby było ciekawiej, programiści pozwolili nam korzystać z szeregu pojazdów, wśród których znajdziemy choćby 4x4, samolot czy też skafander obcego pochodzenia.


     Na świat patrzymy z perspektywy trzeciej osoby, sama zaś gra to klasyczna platformówka, gdzie musimy pokonywać coraz to nowe przeszkody, a także eliminować przeciwników. W międzyczasie zbieramy kryształy, których w sumie jest 25 do zdobycia.


     Gra otrzymała mieszane recenzje w zachodniej prasie, osiągając oceny wahające się pomiędzy 6 a 8 punktów w skali od 1 do 10.


     Trailer Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex znajdziecie poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex

dodał: olek15 , 26.02.2010

skąd pobrać