Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Naughty Dog
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

     Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back to druga odsłona popularnej platformowej gry zręcznościowej, wypuszczona w grudniu 1997 roku na platformę Playstation. Producentami gry są ludzie ze studia Naughty Dog, natomiast wydawcą - Sony Computer Entertainment i Universal Interactive Studios. Dzięki zaprojektowanym poprawkom, pozycja ta stała się także od stycznia 2008 roku dostępna poprzez Playstation Network na platformy PSP i Playstation 3.


     Gracz ponownie wciela się w postać Crasha, po raz kolejny spotkamy także jego złowrogiego przeciwnika i stwórcę zarazem – doktora o imieniu Neo Cortex. Tym razem naszym celem jest uratowanie planet przed zniszczeniem, co ma nastąpić w czasie najbliższej koniunkcji.


     Na świat patrzymy z perspektywy trzeciej osoby, sama zaś gra to klasyczna platformówka, gdzie musimy pokonywać coraz to nowe przeszkody, a także eliminować przeciwników. Aby wypełnić cele postawione przed nami, zebrać musimy wystarczająco dużą ilość kryształów, co umożliwi uratowanie świata przed nadchodząca zagładą.


     Gra otrzymała mieszane recenzje w zachodniej prasie, osiągając oceny wahające się pomiędzy 6 a 8 punktów w skali od 1 do 10.


     Trailer Crash Bandicoot znajdziecie poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

dodał: ~pegasuse , 28.11.2011

po polsku nie znajdziesz nigdzie

dodał: ~Vegeta Super Saiya-jin 4 , 02.04.2010

Gdzie można pobrać crasha po polsku

dodał: agnieszkabielawa , 23.03.2010

gdzie to pobrać????????????

dodał: ~wymiotonator , 28.02.2010

To tylko opis gry nie można ją pobrać

dodał: ~Rasta , 25.02.2010

no właśnie xD

dodał: ~jujuju , 17.02.2010

własnie skad mozna pobrać ta wersje crasha?????

dodał: anabel317 , 10.02.2010

gdzie pobrac crash??????????????????????????