Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Castle Shikigami 2: War of the Worlds

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Alfa System
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Castle Shikigami 2: War of the Worlds

     Castle Shikigami 2: War of the Worlds, znana także szerzej jako Shikigami no Shiro II, to gra zręcznościowa, wydana w 2004 roku. Za premierą stoją tacy wydawcy jak: Kids Station, Taito, SourceNext, XS Games czy Play It Games. Również zestaw platform na których można zagrać w produkt programistów studia Alfa System, jest imponujący. Obsługiwane są Playstation 2, Nintendo GameCube, Sega Dreamcast, PC pod kontrola systemu Windows, czy w końcu Xbox.

­

     Fabuła jest dość prosta. Otóż nad miastem Tokio, znienacka pojawia się statek ukształtowany na podobieństwo zamku. Tak zaczyna się rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie. W grze mamy 5 odrębnych poziomów, z których każdy składa się z dwóch części. Każda z dostępnych postaci uzbrojona jest na swój sposób co daje nam różne możliwości grania.


     Wydania z różnych platform różnią się od siebie głównie oprawą i gadżetami dostępnymi w pudełku z grą, natomiast sama rozgrywka i animacja są podobne.


     Trailer Castle Shikigami 2, pochodzący z wydania na Dreamcast, znajdziecie poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Castle Shikigami 2: War of the Worlds