Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cardinal Sin

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Kronos Digital Entertainment
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Cardinal Sin

     Cardinal Sin to wydana w czerwcu 1998 roku gra zręcznościowa na platformę Playstation. Wydana przez Sony - 989 Studios, należy do bardzo lubianych i popularnych konsolowych bijatyk.


     Programiści ze studia Kronos Digital Entertainment stworzyli świat, zaludniony przez przedstawicieli tajemniczych klanów. Każda z frakcji strzeże jednej części mitycznej Księgi Wiedzy, pożądając jednocześnie pozostałych fragmentów. To zaś łatwo doprowadza do konfliktu.


­Rozgrywka sprowadza się do serii walk toczonych na niewielkich arenach. Naszymi przeciwnikami będą zaś istoty rodem ze światów dark fantasy, jak spodziewać się zatem można, Cardinal Sin to pozycja przesycona walkami z użyciem broni białej, czarów czy tez wszelakich zdolności specjalnych. Do dyspozycji mamy początkowo ośmiu bohaterów, z czasem jednak możemy odblokować kolejnych dziesięć postaci.


     Video recenzja w języku angielskim znajduje się poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cardinal Sin